Екип

Озден Мурадова

Директор

direktor@odk-plovdiv.com

Стоимен Будев

Заместник-директор на област НАУКИ И ТЕХНОЛОГИИ

st.budev@odk-plovdiv.com

Теодора Сталева

Заместник-директор на област ИЗКУСТВА

t.staleva@odk-plovdiv.com

Александър Сукнаров

Заместник-директор на област СПОРТ

al.suknarov@odk-plovdiv.com

ПЕДАГОГИЧЕСКИ СПЕЦИАЛИСТИ ОБЛАСТ „НАУКИ И ТЕХНОЛОГИИ“

Ваня Чернева

Старши учител, хуманитарни и обществени дисциплини - български език и литература

Галина Райчева

Старши учител, хуманитарни и обществени дисциплини - български език и литература, арттерапия

Елена Левашка

Учител, литературно творчество - творческо писане

Мария Чулова

Старши учител, чудж език – английски език

Мариета Царева

Учител, чужд език - английски език

Нина Чакърова

Старши учител,природо - математически учебни предмети - математика

Людмила Стойчева

Учител, природо - математически учебни предмети - математика

Иван Тимонов

Учител, природо-математически учебни предмети - биология

Катя Николова-Маламова

Старши учител, природо-математически учебни предмети – химия

Диана Пачеджиева

Старши учител, природо-математически учебни предмети – електроника и цифрова техника

Огнян Димитров

Старши учител, хуманитарни и обществени дисциплини - мениджмънт


ПЕДАГОГИЧЕСКИ СПЕЦИАЛИСТИ ОБЛАСТ „ИЗКУСТВА“

Проф. Златина Делирадева

Старши учител, музика - диригент на Хор"Детска китка"

Николина Кърмазлийска

Старши учител, музика - вокален педагог на Хор"Детска китка"

Соня Запрянова

Учител, музика - корепетитор в Хор "Детска китка"

Джулия Узунова

Учител, музика - корепетитор на Хор "Детска китка"

Милка Толедова

Учител, музика - диригент на Хор на пловдивските момчета

Юлия Петрова

Учител, музика - корепетитор на "Хор на пловдивските момчета“

Борислава Благоева

Старши учител, музика - диригент на "Хор на пловдивските момчета"

Зарина Гетоева

Учител, музика - корепетитор и вокална техника „Хор на пловдивските момчета“

Желязка Белчилова

Учител, музика – Естрадно студио "Прима"

Венцислава Еленска

Старши учител, танцово изкуство – хореограф - режисьор на ФТА "Иглика"

Георги Монев

Старши учител, музика - корепетитор на ФТА "Иглика"

Петър Стефанов

Учител, танцово изкуство – хореограф на ФТА „Иглика“

Кирил Бележков

Старши учител, музика – корепетитор на ФТА „Иглика“

Виолета Щерева

Старши учител, музика - музикален педагог на ФАФ "Куклици"

Румен Монев

Учител,музика - корепетитор и вокален педагог на ФАФ "Куклици"

Снежка Донева

Старши учител, музика -вокален педагог на ВГ „Бамбини“

Димитър Донев

Старши учител, музика - корепетитор на ВГ "Бамбини"

Добромира Ваклинова

Учител, музика - кларинет и саксофон в МДФ

Снежанка Георгиева

Учител, музика - Духов оркестър

Марияна Дишлиева

Старши учител, танцово изкуство – Клуб по спортни танци "Сияна Данс"

Румяна Чуклева

Учител, танцово изкуство – Клуб по спортни танци "Сияна Данс"

Елмира Младенова

Старши учител, танцово изкуство - джаз-балет

Изабел Хугасян

Старши учител, кино и фотоизкуство - фотография

Николай Балдев

Старши учител, изобразително изкуство

Мария Катилева

Учител, изобразително изкуство и/или приложно изкуство - дизайн и хоби

Евелина Николова

Старши учител,театрално изкуство - актьорско майсторство в ДТВ "Владимир Николов"


ПЕДАГОГИЧЕСКИ СПЕЦИАЛИСТИ ОБЛАСТ „СПОРТ“

Елена Башкехайова

Старши учител, спортни дейности и туризъм – карате

Радосвета Пиронкова

Старши учител, спортни дейности и туризъм – плуване

Иван Ушев

Учител, спортни дейности и туризъм - плуване

Бойко Джорев

Старши учител, спортни дейности и туризъм - спортна гимнастика

Дарина Джурова

Старши учител, спортни дейности и туризъм - художествена гимнастика

Магдалена Богоева

Старши учител, спортни дейности и туризъм - Мажоретен състав "Динамика"

Димитър Балтаджиев

Старши учител, спортни дейности и туризъм - футбол

Румяна Апостолова

Учител, спортни дейности и туризъм - спортна стрелба

Димитър Божилов

Учител, спортни дейности и туризъм - волейбол

Красимира Ушерова

Учител, спортни дейности и туризъм - акробатика

Симона Гюрова

Учител, спортни дейностии туризъм - гребане

Величка Колева

Учител, спoртни дейности и туризъм - спортна стрелба

Илияна Полендакова

Учител, спортни дейности и туризъм - шахмат


КАРИЕРНИ КОНСУЛТАНТИ

Мая Груева

Специалист,обучение и развитие

Антония Велинова

Специалист, обучение и развитие

Петя Радева

Специалист,обучение и развитие

Яна Маринова

Специалист, обучение и развитие

Надежда Станоева

Специалист,обучение и развитие

АДМНИСТРАТИВЕН ПЕРСОНАЛ

Гергана Ненова

Главен счетоводител

Иван Стойчев

Администратор, компютърни системи

Величка Стефанова

Завеждащ административна служба

Златка Минчева

Технически секретар

Радко Гатев

Домакин